המוצר מפתח: Ghent
חומרים: אלמיניום בצביעה

Ghent

קלאסיקה אירופאית, במרחק נגיעה.

ה- GHENT מאפשר מנעד רחב של חלוקות בהתאמה לטעם ולדרישה העיצובית. ניתן לשלבו כחלק ממערך הפתחים השלם בבית, לרבות חלונות ציר ודלתות לחללי הרחצה, המשרד ונוספים. ה- Ghent הוא פרופיל גונב הצגה. הוא משלב בין קו אסתטי נוכח, שמעביר מסר עיצובי מאוד ברור, ומנגד, הוא אינו משתלט, ומשתלב באופן הרמוני בחלל המעוצב.

עוד משהו שחשוב לזכור: ה-GHENT שמזכיר במראהו את הפרופיל הבלגי הקלאסי, מגיע בגרסת ה-SLIM  ומציג בכך את הפרופיל הבלגי הדק ביותר בישראל.

 

הקודם
הבא

תאור

כוכב מציעה מגוון מערכות אלומיניום בפרופיל בלגי דק לעיצוב בסגנון כפרי, החלונות, דלתות ההזזה, ודלתות הציר- מתאפיינים ברמת איטום ועמידות גבוהים ומדויקים, בידוד תרמי ואקוסטי, צביעה מתקדמת וגימור מושלם

חלונות – פרופיל דק במיוחד בעל דופן פנימי נסתר, המעצב באופן ייחודי כל מפתח גדול. ניתן לעצב ולייצר את החלונות בקשת רחבה של גוונים ושיטות צביעה, כולל מנגנון הזזה איכותי. החלון הבלגי מגיע ב-3 גרסות: ציר, הזזה, קיפ ודרי קיפ והוא מאובזר ב-2 נקודות נעילה בחלונות ו- 3 נקודות נעילה בדלתות.

דלתות הציר – נפתחות כלפי פנים או חוץ, ומציגות שלל עיצובים מגוונים, בסגנון כפרי, נקי או אלגנטי. הדלתות ניתנות לעיצוב גם במגוון זכוכיות ופרזולים לקבלת מראה מרשים במיוחד. גודל כנף מקסימלי 1.05 רוחב, 2.7 גובה.
ניתן לקבלו גם כפרופיל מקושת – קשת גותית עם שפיץ בראשה וקשת עגול
נגישות