ניירת אהובתי

ניירת אהובתי

אם גם אתם שבויים בקסמי הניירת המעוצבת, ולא מוכנים להיכנע לפתקים הדיגיטליים, ביקור ב- PULP הוא בול מה שאתם צריכים כרגע

הקורונה עוד תשנה הרבה, אחד השינויים המהותיים שהביאה עמה, הוא העבודה מהבית. הפינה ששימשה לתיוק חשבונות חשמל וארנונה הפכה בן יום למשרד פעיל. התקופה הזאת היא תקופה מאתגרת, בה המתקשים הגדולים הם בעלי העסקים הקטנים. אחנו בחרנו לכוון אליהם את הספוט ובכל פעם להציג לכם עסק אחד מיוחד שאהבנו.

1
7777777
שם המותג: PULP
בעלים: זיו יעקובי, חגית כספי יעקובי וחברת תמוז תקשורת שיווקית.
כתובות: דיזינגוף 147 תל אביב // ברזילי 11, תל אביב, שם נמצא גם בית המלאכה // חנות אונליין pulp-shop.co.il
תחום התמחות: מוצרי נייר ואקססוריז לעיצוב סביבת העבודה, כלי כתיבה, סרגלים ועוד נוספים.
המוטו של המותג: Pulp הוא מותג מוצרי נייר ואקססוריז לסביבת העבודה ולסביבה האישית, השם דגש על חומרי גלם איכותיים ופשטות, בעיצוב אורבני.
קווים לדמותם של הלקוחות: חובבי עיצוב ואמנות, מעצבים אדריכלים ואמנים, אוהבי נייר, מנהלים ואנשי עסקים עם חוש אסתטי מפותח, חברות מסחריות שבוחרות במוצרי המותג כשי ללקוחות ולעובדים או WELCOME קיט לעובדים חדשים.
PULP
66666666666
אדריכלים ומעצבים: אדריכלים ומעצבים הם לקוחות המותג משני היבטים:
אדריכלים אוהבים לרכוש לעצמם או לקבל מתנה – מחברות, סקצ’בוקים, בלוקים של נייר סקיצה, עפרונות מכנים ומחזיקי עופרת, סרגלים, קלמרים ועוד.
אדריכלים שמעצבים חללי עבודה ומשרדים מלבישים אצלנו את המשרדים, בתום בשיפוץ או הבנייה. אנחנו מתמחים באורגנייזרים ופתרונות שמעניקים פונקציונליות ויופי לשולחן עבודה וחדרי ישיבות. השמים במקרה הזה הם הגבול ואפשר לעצב כל שולחן חלומות.
תמהיל המוצרים: פתרונות לשולחן, לקיר ולתיק.
מחברות מסוגים שונים כולל קולקציות מאויירות במהדורות מוגבלות בשיתוף אמנים ישראלים, בלוקים לשולחן העבודה, כולל קוביות MEMO מאויירות, בלוקים המשלבים כלי כתיבה, מגשים משולבים עם בלוקים מנייר ומחזיקי כלי כתיבה, עפרונות רגילים, צבעוניים ומקצועיים,  עטים מיוחדים, מחדדים’ סרגלים וכמו כן תיקי לפטופ, הדפסים של מאיירים ישראלים לקיר, מסכות עץ לקיר וגופי תאורה שמתאימים לסביבת העבודה.
מוצר אחד אהוב עלייך במיוחד: יש לנו אורגנייזר דקורטיבי לשולחן שנקרא טובלרונו, בהשראת שוקולד ה- TOBLERON –
מגש עץ בוק, בפרופיל ייחודי עליו מונח בלוק עב כרס של 250 דפים אקולוגיים במגוון צבעים, בעובי 90 גר’ ועליהם הדפסה בגריד ייחודי. באחת מפינות הבלוק, חור המהווה מקום נגיש לכלי הכתיבה, מה שהופך אותו לפריט שישמור באופן מושלם על סביבת עבודה מסודרת ונעימה, ולא פחות חשוב, יפה ומעוצבת. הטובלרונו עשוי מעץ בעבודת יד.
והכי חשוב העיפרון/העט תמיד שם…
5
6
  • המוצר המיוחד ביותר בחנות: יש הרבה כאלה אבל אתן לך אחד – קוביית MEMO תלת ממד בחיתוך לייזר: בודהה או קקטוס או דמויות נוספות, בחיתוך לייזר.
שימוש בטכנולוגיה חדשנית, של חברה ישראלית, מאפשר יצירת אובייקטים תלת ממדיים, היוצרים פסל MEMO שימושי מנייר בעל שכבות רבות.
  • יש מגוון קיטים בחנות- ספרי עליהם בכמה מילים:
לפעמים נוח יותר לבחור קיט מוכן ולכן בחרנו לייצר סוג של הצעות הגשה. בנינו מספר קיטים המיועדים כמתנות למי שיש לו שולחן עבודה, או לחברות ומשרדים. ניתן לבחור מתוך 6 קיטים לפי הסגנון, אופי האדם או המשרד, הצרכים והתקציב, זאת כמובן לצד שפע של מוצרים שמאפשרים בניית אינסוף קומבינציות למי שמעדיף.
  • שורשים: 5 דברים שכדאי לדעת
  1. PULP הוא מותג המבוסס על מסורת משפחתית מפוארת בת שלושה דורות. כריכיית המשפחה שפעלה משנת 1936 עשתה עליה לארץ מבולגריה.
  2. כשהוקם המותג עברו המכונות אל בית המלאכה של PULP ועד היום מיוצרים בו פריטים בעבודת יד.
  3. המותג החל בשני מוצרים – מחברת חלומות שמגיעה עם עט פנס לד המאפשר כתיבה בחשיכה ויושב בתוך מקום מיוחד בתוך המחברת כך שלעולם לא הולך לאיבוד… ובלוק סקיצה עם עפרונות ומחדד שהם בילדאין בבלוק כך שהם תמיד בהישג יד.
  4. המותג מקפיד להתרענן ולהתחדש ומשיק מספר קולקציות בשיתוף אמנים ישראלים בכל שנה.
  5. ניתן למתג את כל המוצרים תחת הקונספט “קחו את מה שאתם אוהבים ועשו אותו שלכם”
7
חוויית הקניה: השירות חרוט על דגלו של המותג. כמו כן העיצוב והניראות חשובים לנו מאד. החנות שלנו בדיזינגוף יפה במיוחד, אקלקטית ועושה חשק לקנות הכל….
עוד דבר שכדאי לדעת: האביזרים ותכשיטי השולחן של המותג מיוצרים בסדרות ייחודיות במספר קולקציות מדי שנה, ומיועדים לאוהבי עיצוב, המעריכים דיוק, נוחות וארגון.
אינסטגרם: pulp_shop   
פייסבוק: pulp-shop

עוד כתבות מגזין

עניין של השקפה

המגמה האדריכלית העכשווית הדוגלת בטשטוש הגבול שבין הנוף שבחוץ ופנים הבית מובילהאדריכלים רבים לתכנן מפתחי ענק. מגמה זו מחייבת פיתוח מתקדם של פתרונות שיאפשרוליהנות מהנוף

קרא עוד >

Welcome In

WELCOME IN הגינה רוצה להיכנס הביתה. ומי אנחנו שנעצור אותה? להיפך – אנו מקדמים אותה בברכה שני חלקי הבית משפיעים זה על זה. תכנון: אייל

קרא עוד >

דלתות יוקרה בלגיות

כוכב אלומיניום מעודכנים ומחוברים לעיצובים חדשים וטרנדים אופנתיים. דלתות בלגיות יוקרתיות נכנסו לעולם העיצוב הישראלי בשנים האחרונות ותפסו תאוצה רבה, אנשים בישראל רוצים יותר ויותר

קרא עוד >
נגישות