חלונות ניו יורק

יהיו לכם חיים לפני המנה הזאת ואחריה. ראו הוזהרתם

הדסון היא מסעדת בשרים שהפכה למוסד בעל שם, שכל קרניבור מגלגל על הלשון, כשמבקשים ממנו המלצה על סטייק משובח. המיקום הפחות נוצץ של המסעדה, בלב אזור ההיטק המטאלי של רמת החייל, הופך אותה נחשקת עוד יותר. המיקום שאינו על הדרך, מביא אליה אוהבי בשר שמכירים היטב את המקום. התפריט חף מגיוון, בקטע טוב. כל הבמה מוקדשת לנתחי בשר שנעים על הסקאלה מהקלאסי ועד למיוחדים, כשאופני עשיה וההגשה יוצרים סוג של להטוטנות עריבה לחיך.

מנת פיוז'ן מבוססת על השראות יפניות ואמריקאיות. תמונה מתוך אתר המסעדה

שילוב מדויק של קו נקי, פשוט ועם זאת מדויק מאוד, הופך כל ביס לגן עדן של טעמים מפתיעים, אך כאלו ששומרים על איזון.

ואנחנו, בחלונות עסקינן. בחרנו לפתוח חלון לקולינריה, ולהמליץ לכם על 'חלונות ניו יורק', אחת ממנות הדגל המזוהות עם המסעדה. מנה פיוז'ן שנוצרה בהשראה אמריקאית ויפנית, ומייצרת בכך חיבור מפתיע.

זוהי מנה שנמצאת ברשימת המנות הראשונות, והיא למעשה נתח סינטה במידת עשיה מושלמת (המנה נצרבת למידת עשיה מידיום רייר) שמותירה לב אדמדם, חתוך לפרוסות ומונח על רוטב טופי יפני, שמעיף את המנה הזאת למקומות אחרים, גורם לערוצים להפתח ולהשראה להתעורר בך.

החיתוך המושלם, הדיוק, הלוק המינימליסטי, ואיך לא, כמובן, השם, חיברו אותנו באופן אסוציאטיבי לחלונות ניו יורק מבית כוכב. פרופיל ניו יורק (אורבן), עונה בדיוק לאותו התיאור (חוץ מהלב האדמדם)

עוד כתבות מגזין

בלב החורש

בלב החורש בטבעון על מגרש מישורי בחר האדריכל סאהר חמאיסי לתכנן בית צמוד קרקע בן שני מפלסים. השימוש במפתחי ענק יצר מפלי אור טבעי והכניס

קרא עוד >

הבית בעין כרם

תעודת זהות תכנון: רות חובב מיקום גאוגרפי: שכונת עין כרם, ירושלים מ"ר בנוי: סוג הבניה: צמודת קרקע מערכת פתחים: סגנון: צילום: שי אפשטיין על הדיירים

קרא עוד >
נגישות