חלונות ניו יורק

יהיו לכם חיים לפני המנה הזאת ואחריה. ראו הוזהרתם

הדסון היא מסעדת בשרים שהפכה למוסד בעל שם, שכל קרניבור מגלגל על הלשון, כשמבקשים ממנו המלצה על סטייק משובח. המיקום הפחות נוצץ של המסעדה, בלב אזור ההיטק המטאלי של רמת החייל, הופך אותה נחשקת עוד יותר. המיקום שאינו על הדרך, מביא אליה אוהבי בשר שמכירים היטב את המקום. התפריט חף מגיוון, בקטע טוב. כל הבמה מוקדשת לנתחי בשר שנעים על הסקאלה מהקלאסי ועד למיוחדים, כשאופני עשיה וההגשה יוצרים סוג של להטוטנות עריבה לחיך.

מנת פיוז'ן מבוססת על השראות יפניות ואמריקאיות. תמונה מתוך אתר המסעדה

שילוב מדויק של קו נקי, פשוט ועם זאת מדויק מאוד, הופך כל ביס לגן עדן של טעמים מפתיעים, אך כאלו ששומרים על איזון.

ואנחנו, בחלונות עסקינן. בחרנו לפתוח חלון לקולינריה, ולהמליץ לכם על 'חלונות ניו יורק', אחת ממנות הדגל המזוהות עם המסעדה. מנה פיוז'ן שנוצרה בהשראה אמריקאית ויפנית, ומייצרת בכך חיבור מפתיע.

זוהי מנה שנמצאת ברשימת המנות הראשונות, והיא למעשה נתח סינטה במידת עשיה מושלמת (המנה נצרבת למידת עשיה מידיום רייר) שמותירה לב אדמדם, חתוך לפרוסות ומונח על רוטב טופי יפני, שמעיף את המנה הזאת למקומות אחרים, גורם לערוצים להפתח ולהשראה להתעורר בך.

החיתוך המושלם, הדיוק, הלוק המינימליסטי, ואיך לא, כמובן, השם, חיברו אותנו באופן אסוציאטיבי לחלונות ניו יורק מבית כוכב. פרופיל ניו יורק (אורבן), עונה בדיוק לאותו התיאור (חוץ מהלב האדמדם)

עוד כתבות מגזין

מרחב אישי וטבע בבית חלומי

מרחב אישי, וטבע שהוא חלק מחוויית החיים בית ייחודי שמשלב עיצוב במיטבו, פונקציונאלית וחשיבה מקורית שמביאה לידי ביטוי את טעמם וצרכיהם של בעלי הבית תכנון:

קרא עוד >

צלצולי פעמונים

עכשיו כשהשמיים סגורים הפכה תיירות הפנים, שללא קשר, רשמה קפיצה ראויה לציון בעשור האחרון, לפנינה שמושכת את מלא תשומת הלב. זמן קורונה הוא זמן מושלם

קרא עוד >

דולפי לוי

קיבוץ זה לא רק מקום האינטרפטציה העכשווית שערכו ב- 'לוי חמיצר' לבית הקיבוצי המסורתי מיקום גאוגרפי: קיבוץ מרכז הארץ הסגנון העיצובי: עכשווי צילום: עמית גירון בחירת מערכת

קרא עוד >
נגישות