מערכת ה- NEW YORK מאפשרת קשר בין פנים וחוץ ובה בעת שומרת על מרקם אקלים נוח בחללי הפנים, תודות לרמות הבידוד והאיטום המאפיינות אותה.
ההתמזגות המתבקשת בין פנים לחוץ תלויה במידה רבה במפתח שיגדיר את ההפרדה בין השטחים. ה- NEW YORK היא מערכת, פרי פיתוח של חטיבת המו”פ בכוכב אלומיניום, המשלבת בין מקסימום שטח נקי המוקדש לזגוגית, ופרופיל מינימליסטי שעל אף היותו כזה, הוא מייצר נוכחות התורמת לסגנון האדריכלי המאפיין את הפרויקט.

למערכת המפתחים המתקדמת מראה אסתטי כובש, זאת לצד הקפדה על רמות איטום ובידוד, תרמי ואקוסטי, עובדה ששומרת על מרקם אקלים נוח בחללי הפנים ומצמצמת את ההוצאות על חימום וקירור הבית.

מערכת האורבן מתקבלת היטב בחללים בעלי סגנון אורבני, מודרני ומינימליסטי והיא משתלבת בחלונות בהם חלונות ציר, חלונות הזזה ודלתות ציר.

gil_23

מערכות ההזזה של NEW YORK יכולות להיות סמויות או גלויות על פי רצון הלקוח. דלתות הציר, החלונות והדלתות של ה- NEW YORK מגיעים במגוון רחב של מידות המתאימות למפתחים בינוניים וגדולים.

פיתוח המוצר כלל ירידה לפרטים הקטנים ביותר וזה ניכר בתוצאה הסופית המייצרת דיוק רב ומינון מושלם בין נוכחות הפרופיל הייחודי ובין מקסימום שטח המאפשר לנוף ולאור היום לשטוף את חללי הפנים. מערכת ה-NEW YORK קלה ונוחה לתפעול, בעלת גימורים מוקפדים ומהודקים למראה.

עוד כתבות מגזין

ליעד יוסף

כך תצרו לעצמכם בית שמח, צבעוני ומלא סטייל הטיפ של מעצב הפנים: ליעד יוסף הדבר הראשון שיש לעשות (ופסח זו הזדמנות מצויינת) הוא, לנקות ולהוציא

קרא עוד >

ירוק בבית

משב מרענן מוזמנים לאמץ את אחד הטרנדים הכי אהובים בסצנה צילום: Shutterstock תכנון: צפדיה אדריכלים צילום: דודו אזולאי מערכת אלומיניום לחלונות: ghent מבית כוכב הטרנד

קרא עוד >
נגישות