כוכב אלומיניום

כבר למעלה משני עשורים שאנחנו ב”כוכב” מכוונים למעלה- גבוה מכולם! הפתרונות הייחודיים שלנו עונים במדויק על דרישות צרכני האיכות בתחומי הבניה הפרטית והעסקית בישראל ומעניקים ביטחון מקסימלי, עמידות לאורך זמן באקלים המקומי המורכב ובעיקר מראה יוקרתי השובה את הלב.
אנחנו יודעים ש”אלומיניום” עבורכם הוא הרבה מעבר לחלונות, דלתות, מחיצות או פתחים דקורטיביים, הוא אמצעי אומנותי לביטוי הקו העיצובי, האישי שלכם הבא לידיי ביטוי בתכנון המרחב הביתי או העסקי ומתאים לכם בדיוק.

אנו גאים לפתח עבורכם “יצירות באלומיניום”, מותחים עבורכם את יכולות המתכת הנפלאה הזו אל עבר מחוזות רחוקים ככל שניתן, אל צבעים מפתיעים וטקסטורות מרהיבות, למקומות בהם הדמיון והיצירתיות שלנו פוגשים את הרצונות הבלתי מתפשרים שלכם: באיכות, בגימור, בתוצאה.
אם חשקה נפשכם בחוויה עיצובית יוצאת דופן, ביצירה הרמונית המגדירה במדויק את הסגנון הייחודי לכם, אנחנו מבטיחים שנגשים לכם אותה במלואה.

חזון

השוק התחרותי מספק כיום לצרכן אין סוף חלופות. המפגש של צרכני האיכות עם כוכב הוא ההזדמנות שלנו ליישם חזון של הובלה באיכות, בשירות ובחדשנות. אנו עושים הכל כדי שהלקוחות שלנו יבחרו בנו פעם אחר פעם.
שמנו לנו למטרה לפתח עם לקוחותינו מערכת יחסים המבוססת על שקיפות, הקשבה ורצון מתמיד לייצר חוויית לקוח ייחודית.
אנו רואים בהון האנושי את הנכס היקר ביותר שלנו. חשוב לנו לטפח את העובדים שלנו, תוך יצירת ממשקי עבודה הרמוניים בין המחלקות השונות. חשוב לנו לתת הזדמנות על בסיס יומיומי לכל אחד מהעובדים להביא עצמו לידי ביטוי ולאפשר לו מקום משמעותי בצוות הגדול, כי אנו בטוחים שזה יקדם באופן הנכון והמדויק ביותר את החזון ואת מטרות החברה.

ערכים

ערכי הליבה עליהם מושתת המותג כוכב מהווים עבורנו את הסמן הימני, מסייעים בהגדרת האסטרטגיה ובאים לידי ביטוי בטיפול המקצועי בלקוחותינו. ולאורך תקופת האחריות ואחריה.

מקצוענות
מקצוענות טומנת בחובה מוצר איכותי ושירות יוצא דופן. אנו מלווים כל פרויקט משלב התכנון, הייצור ההתקנה והאחריות . לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

שקיפות
שקיפות מייצרת אמון. לקוחותינו מקבלים את מקסימום המידע הנדרש לאורך כל התהליך, החל מיידוע בשינוי שנדרש בתכניות, עדכון בנוגע ללוחות זמנים וכל פרט נוסף גדול כקטן, שיסייע לכם לקוחותינו להרגיש מעורבים ומודעים להתקדמות הפרויקט עד למסירתו ולאורך תקופת האחריות ואחריה.

שירות
במערך השירות של כוכב מושקעים מירב המשאבים, זאת במטרה להמשיך ולטפח מערך מקצועי ומבוסס. המאפשר מתן שירות מסביר פנים, זמין ונגיש לכל לקוחות החברה. את מעטפת השירות פוגש הלקוח בכל שלב, החל מהמענה הטלפוני ועד צוות המתקינים שמגיע בתום התהליך לבצע את ההתקנה.

קיימות
קיימות היא עבורנו דרך חיים והיא באה לביטוי בחיסכון בנייר במשרדי החברה ועד יצירת מוצר איכותי שמאפשר יצירת מרקם אקלים אופטימאלי בבית לקוחותינו ושמירה עליו לאורך זמן, להשגת התייעלות אנרגטית משמעותית.

קו עיצובי
“יצירות באלומיניום” מבית היוצר של מפעל הבוטיק של כוכב, מעניקים פתרון מעולה לצרכני האיכות. אנו מקפידים על ייצור מוצר בעל קו אסתטי מובחן שישתלב היטב עם חללי הפנים ויידע ליצור דיאלוג מרהיב בין חוץ לפנים. מבחר דגמי הפרופילים, מניפות הגוונים, והפתרונות המשלימים מעניקים מענה אסתטי לכל סגנון עיצוב תוך הקפדה על איכות ושרות ללא פשרות.

25 שנות נסיון

מאות בתים
יוקרתיים

מאות לקוחות מרוצים

שירות לקוחות 7\24

אודות

“כוכב” גאה להיות חלק מקבוצת “מטלפרס” – החברה הגדולה בישראל בפתרונות מיזוג אוויר, בטיחות אש ומערכות חניה חכמות.
הניסיון והוותק רב השנים של החברה ביצירת פתרונות רב מערכתיים המותאמים לסביבת עסקים ומגורים, מבטיחים הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר בכל הנוגע להליכי הייצור, האספקה, ההתקנה והשירות.
צוות החברה מונה למעלה מ- 70 אנשי מקצוע האמונים על תכנון, פיתוח, ייצור והרכבת קו מותגי החברה בחללי יוקרה עסקיים ופרטיים ברחבי הארץ, לרבות תכנון וביצוע עבודות מורכבות ומאתגרות במיוחד.

כוכב הינו מפעל בוטיק לייצור מערכות אלומיניום, לתחומי הבניה הפרטית והעסקית בישראל. המפעל ממוקם באזור התעשייה בכניסה לקיבוץ יגור ובשטחו ממוקמים גם משרדי החברה, תצוגה, מחלקת מכירות, מחלקת התכנון והמחלקה הטכנית.
בסיס המפעל מושתת על תחנות ייצור, כל אחת בעלת התמחות שונה, בהן עוברים החלקים השונים בדרך למוצר המוגמר.
במפעל פועלת מסגריית בוטיק מקצועית המשלימה את תהליך הייצור ומעניקה פתרונות טכניים ואסתטיים המבטיחים מראה מוקפד ורמה ארגונומית גבוהה.
במפעל מועסקים בעלי מקצוע מן המעלה הראשונה, המתמחים בתחומם ומייצרים בכך גמישות מקסימלית המאפשרת ייצור מורכב ומציאת פתרונות יצירתיים אל מול מערכת האילוצים שמציב הפרויקט. הפרופיל של כוכב הנו פרופיל ייעודי ואינו ניתן להשגה, אלא במפעל החברה בלבד.
נגישות